İade & Değişim

İade & Değişim

İade & Değişim

BUSINESSHESAP.COM İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

MADDE 1- ) Aldığınız hesapların iade ve değişim şartları sitemizde yazılan Business Manager Hesapları Paketleri, Facebook hesabına bağlanan bir işletme hesabıdır. Bunu Business Manager Paket satışlarında açıklamalarımızda belirtiyoruz. Bu Paketten alışveriş yapıp sonradan değişim ve iade talep etme hakkınız yoktur. ( Sitemizin teslim ettiği linkleri geri iade almıyoruz çünkü linkleri siz görüyorsunuz. Bunu kopyalayıp sonradan kullanabilirsiniz. Biz bunu iade alır isek, tekrar sitemize eklediğimiz zaman başka bir müşteri alır ise siz gördüğünüz için link < link şeklinde bunu kullandığınız an diğer müşterimiz mağdur konumuna düşürmemek için bu önlem alınmıştır. Detaylara dikkat ederek açıklamaları okuyup almanız sizin yararınıza olacaktır.

Business Manager hesaplarında değişim nasıl oluyor?

Business Manager hesaplarda iade işlemi, direk Business Manager hesabı aldınız, ve Facebook profilinize bağladığınız an '' İşletmenizin Reklam Vermesi Kısıtlandı '' ibaresi ile karşılaşırsanız, Alıp reklam verdiniz 40 ₺'ye takılırsa ( 1 Kez Manuel Ödeme çektirdiniz yada Otomatik ödeme çektiğinde yine devam etmiyor ise, ve BM 3 lenmiyor Whatsapp Business Butonu aktif değil ise bu hususlarda yenisi ile telafisini sağlıyoruz. Haricinde telafimiz YOKTUR.

Aldığınız İnstagram & Facebook hesaplarında ilk girdiğinizde hesap kapatıldı yazıyorsa hesabı göremeden bu hesaplarda'da telafimiz mevcuttur.

Aldığınız Kimlik onaylı hesaplarda, ilk girişte checkpoint düşer ise telafisi mevcuttur, düşmez ise. Girdiğiniz anda görebiliyoruz ileriki zamanda düşerse telafi ediyoruz.

Sitemize üye olup satın alan bütün kullanıcılarımız bu şartları okumuş sayılır.

BusinessHesap.com & iyi çalışmalar diliyoruz.